BABY SHOWER
CHRZCINY
1-ROCZEK-DZIEWCZYNKI
1-ROCZEK-CHŁOPCA
PIERWSZA KOMUNIA
18 URODZINY
WIECZÓR PANIEŃSKI
WIECZÓR KAWALERSKI
HALLOWEEN
18 URODZINY
30 URODZINY
40 URODZINY
50 URODZINY
60 URODZINY
rabaty
hurt
  Newsletter

zapisz
wypisz
NOWE PW
Formy płatności

 

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI PRZELEWEM 

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu i zaksięgowaniu środków na naszym koncie.

Dane do przelewu: "RAOL" 95-015 Głowno  ul. Kopernika 13

numer rachunku: 64 1140 2004 0000 3602 7472 8040

W tytule należy wpisać numer zamówienia.

 

AKCEPTUJEMY SZYBKIE PŁATNOŚCI eCard 

  Systemy autoryzacji kart płatniczych oraz przelewów bankowych w eCard S.A. gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa klientom sklepów internetowych. Wysokie bezpieczeństwo dla transakcji kartowych zapewniane jest przez zastosowanie silnych zabezpieczeń transakcji – 3D Secure (Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode), SSL 128 bitów (Secure Sockets Layer).

System zapewnia wysokie bezpieczeństwo również dzięki rozwiązaniu, w którym numery kart płatniczych nigdy nie trafiają do sklepu internetowego i co równie ważne nigdzie nie są one przechowywane. Klient ma gwarancję, że numer jego karty zna tylko on i jego bank.

Bezpieczeństwo transakcji dokonywanych za pomocą przelewów bankowych jest zapewniane przez zastosowanie 128 bitowego protokołu SSL, jak również przez procedury identyfikacji klienta w banku (login, hasło, hasło jednorazowe). Dokonując przelewu, klient loguje się bezpiecznie bezpośrednio na stronie swojego banku. Informacje o jego profilu posiada tylko i wyłącznie jego bank.

Zamówienie opłacone przez system eCard, zostanie wysłane po potwierdzeniu przez operatora dokonania zapłaty.  W przypadku rezygnacji z zakupionych towarów, za które transakcji platniczych dokonano kartą, zwrot koszów następuje na rachuhnek tej karty.

 

AKCEPTUJEMY PŁATNOŚCI ZA POBRANIEM 

Zapłaty dokonujesz u kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty kurier nie wyda Ci zamówionej przesyłki. 

 

 

PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ PRZY ODBIORZE OSOBISTYM 

Za swoje zakupy możesz zapłacić osobiście w sklepie, odbierając swoje zamówienie. Prosimy aby mieć przygotowaną równą kwotę do zapłaty.

Zamówienie można opłacić i odebrać w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00-16.00

 

   

Wbierz okazję
Dekoracje
Akcesoria na party
Na stół
Kostium dla...
Rozmiar dziecięcy
Rozmiar damski
Rozmiar męski
Dodatki do przebrań
Temat
Kolor
3-1-rotacja-standardallegro
PROMOCJA-TORBA
WYPRZEDAZ-TORBA
NOWOŚCI-TORBA
19.39 zł 25.90 zł
64.90 zł
2.99 zł 5.00 zł