BABY SHOWER
CHRZCINY
1-ROCZEK-DZIEWCZYNKI
1-ROCZEK-CHŁOPCA
PIERWSZA KOMUNIA
18 URODZINY
WIECZÓR PANIEŃSKI
WIECZÓR KAWALERSKI
HALLOWEEN
18 URODZINY
30 URODZINY
40 URODZINY
50 URODZINY
60 URODZINY
rabaty
hurt
  Newsletter

zapisz
wypisz
NOWE PW
RAOL

Firma RAOL rozpoczęła swą działalność w 2009 r. Był to wówczas tradycyjny sklep w którym każdy mógł znaleść różnego rodzaju akcesoria i dodatki imprezowe, przebrania, stoje karnawałowe, dekoracje weselne, artuluły do dekoracji wnętrz, setki pomysłów na prezent itp.

Na początku 2010 r postanowiliśmy zrealizować swój pierwotny plan i udostęnić oferowane przez nas produkty szerszemu gronu klientów. Dlatego też powstały sklepy internetowe.

Cały czas pracujemy nad tym, aby poszerzyć naszą ofertę.

Każdego dnia, w naszych sklepach pojawiają się nowe produkty.

Naszym celem jest zapewnienie najwyższych standardów obsługi klientów.

Nasza działaność jest wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działaności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Gospodarki pod numerem 5423/09.

Pełne dane firmy:

RAOL 
Kopernika 13
95-015 Głowno
NIP: 733-121-74-35

 

Nasze zaangażowanie i dbałość o wysoki standard obsługi potwierdzają:

 

„Zaufane Opinie” to szczególny system zbierania opinii o transakcjach w sklepach internetowych. Komentarze z zielonym znaczkiem są publikowane na podstawie ankiet wypełnianych przez osoby, które złożyły zamówienie on-line w sklepie objętym programem „Zaufanych Opinii”. Czytając taką opinię masz pewność, że informacje o wybranym sklepie pochodzą od rzeczywistych Klientów.

 

Program „Zaufane Opinie” powstał, aby zwiększyć bezpieczeństwo zakupów na Ceneo. Zdarza się, że firmy zamieszczają w Internecie pozytywne komentarze na swój temat lub oczerniają konkurencję. Także inni internauci mogą podawać informacje niezgodne z rzeczywistością – np. opiniować sklep, w którym nie dokonali zakupu. Celem programu jest pozyskanie opinii o jakości usług w sklepach internetowych i ograniczenie możliwości wystawiania nieprawdziwych lub wielokrotnych ocen.

 

 

 

 

 

Wbierz okazję
Dekoracje
Akcesoria na party
Na stół
Kostium dla...
Rozmiar dziecięcy
Rozmiar damski
Rozmiar męski
Dodatki do przebrań
Temat
Kolor
3-1-rotacja-standardallegro
PROMOCJA-TORBA
WYPRZEDAZ-TORBA
NOWOŚCI-TORBA
44.99 zł 45.60 zł
57.00 zł
3.49 zł 7.00 zł