BABY SHOWER
CHRZCINY
1-ROCZEK-DZIEWCZYNKI
1-ROCZEK-CHŁOPCA
PIERWSZA KOMUNIA
18 URODZINY
WIECZÓR PANIEŃSKI
WIECZÓR KAWALERSKI
HALLOWEEN
18 URODZINY
30 URODZINY
40 URODZINY
50 URODZINY
60 URODZINY
rabaty
hurt
  Newsletter

zapisz
wypisz
WIELKANOC-WYPRZEDA
WIELKANOC-WYPRZEDA
WIELKANOC-WYPRZEDA
RAOL

Firma RAOL rozpoczęła swą działalność w 2009 r. Był to wówczas tradycyjny sklep w którym każdy mógł znaleść różnego rodzaju akcesoria i dodatki imprezowe, przebrania, stoje karnawałowe, dekoracje weselne, artuluły do dekoracji wnętrz, setki pomysłów na prezent itp.

Na początku 2010 r postanowiliśmy zrealizować swój pierwotny plan i udostęnić oferowane przez nas produkty szerszemu gronu klientów. Dlatego też powstały sklepy internetowe.

Cały czas pracujemy nad tym, aby poszerzyć naszą ofertę.

Każdego dnia, w naszych sklepach pojawiają się nowe produkty.

Naszym celem jest zapewnienie najwyższych standardów obsługi klientów.

Nasza działaność jest wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działaności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Gospodarki pod numerem 5423/09.

Pełne dane firmy:

RAOL 
Kopernika 13
95-015 Głowno
NIP: 733-121-74-35

 

Nasze zaangażowanie i dbałość o wysoki standard obsługi potwierdzają:

 

„Zaufane Opinie” to szczególny system zbierania opinii o transakcjach w sklepach internetowych. Komentarze z zielonym znaczkiem są publikowane na podstawie ankiet wypełnianych przez osoby, które złożyły zamówienie on-line w sklepie objętym programem „Zaufanych Opinii”. Czytając taką opinię masz pewność, że informacje o wybranym sklepie pochodzą od rzeczywistych Klientów.

 

Program „Zaufane Opinie” powstał, aby zwiększyć bezpieczeństwo zakupów na Ceneo. Zdarza się, że firmy zamieszczają w Internecie pozytywne komentarze na swój temat lub oczerniają konkurencję. Także inni internauci mogą podawać informacje niezgodne z rzeczywistością – np. opiniować sklep, w którym nie dokonali zakupu. Celem programu jest pozyskanie opinii o jakości usług w sklepach internetowych i ograniczenie możliwości wystawiania nieprawdziwych lub wielokrotnych ocen.

 

 

 

 

 

Wbierz okazję
Dekoracje
Akcesoria na party
Na stół
Kostium dla...
Rozmiar dziecięcy
Rozmiar damski
Rozmiar męski
Dodatki do przebrań
Temat
Kolor
3-1-rotacja-standardallegro
PROMOCJA-TORBA
WYPRZEDAZ-TORBA
NOWOŚCI-TORBA
14.50 zł 29.00 zł
64.90 zł
2.49 zł 5.00 zł